kalendar_menstruacia

Množstvo žien občas potrápi menštruácia a to rôznymi spôsobmi. Či je to jej neskorý príchod, bolesti, ktoré ju sprevádzajú, dokonca i nevoľnosti. Patríte medzi ne aj Vy? V tomto článku Vám opíšem jeden z odstránených problémov. Zároveň poskytnem rady ako sa zbaviť ťažkostí, ktoré s ňou prichádzajú.

 

8 mesiacov bez menštruácie

 

Prešlo 8 mesiacov a jej menštruácia sa ani raz nedostavila. Zo začiatku ju to neprekvapilo, pretože sa jej to už niekoľko krát stalo. Z toho dôvodu to neriešila. No prešli 4 mesiace a žiadna zmena nenastala.

Preto tušila, že niečo nie je v poriadku. Trápilo ju to, ale k lekárovi nešla kvôli strachu. Nechcela užívať žiadne lieky. Vedela, že by jej boli nasadené hormóny, ktorými by sa to snažili upraviť. Bála sa ako na ne telo zareaguje. A preto nič nepodnikla, len každý mesiac čakala či sa “objavia“.

 

Osudové stretnutie

 

Jedného dňa prišla do kontaktu s alternatívnou medicínou. Na začiatku tomu veľkú šancu nedávala. Ale prečo to nevyskúšať? Po konzultácii sa riadila mojimi radami. Odporučil som jej užívanie výživových preparátov. Snažila sa spĺňať všetko tak ako jej bolo doporučené. Priznala, nie vždy sa jej to darilo…

Prešiel mesiac a výsledok v podobe dlho očakávanej menštruácie sa ešte nedostavil. No v tom prišla na to, že jej zmizli silné bolesti hlavy, ktoré jej strpčovali život každý deň. Aj v tomto prípade sa liekom vyhýbala. Tvrdila, že nie sú riešením. Áno, je pravda, v daný okamih by sa jej uľavilo ale čo neskôr?…

A tak bolesť radšej ticho trpela. Snažila sa vypiť viac vody, prejsť na čerstvom vzduchu, prípadne spala. Avšak, tu bol problém. Nemohla si dovoliť spávať každý deň. Stratila tým množstvo času. Preto tomu nemohla uveriť.

 

Čo Vám pomôže sa zbaviť nepravidelnej menštruácie?

 

Hoci sa jej menštruácia ešte nedostavila, odstránila bolesti hlavy. Už viac nepotrebovala spávať každý deň a ešte k tomu sa cítila plná energie. Bolo to pre ňu malým “nakopnutím“, preto v užívaní prípravkov pokračovala.

Po mesiaci užívania výživových doplnkov sa po konzultácii rozhodla pre pridanie jedného tobolkového preparátu. Po 12 dňoch neverila vlastným očiam. Jej niekoľko mesačný problém bol odstránený.

 

Odstránenie menštruačných ťažkostí

 

Používaním týchto doplnkov vieme obmedziť bolesti, ktoré s menštruáciou prichádzajú. Pri bolesti podbruška siahneme po liečebnej kozmetike. Aplikujem ju vonkajšie, ale aj vnútorne.

Vonkajšie natierame podbruško. Vnútorne pomocou tampónu, na ktorý nanesieme vrstvu krému. Prípadné nevoľnosti odstránime používaním už spomínaných toboliek. To je dôvodom jej pretrvávajúcej priazne týmto produktom. Užíva ich pravidelne a jej bolesti či problémy sú preč.

Pociťujete aj Vy neustále bolesti pri menštruácii? Neviete si s nimi poradiť? V tom prípade ma kontaktujte na BEZPLATNÚ konzultáciu.

 

Chcete mať svoju menštruáciu pod kontrolou? Ponúkam niekoľko rád…

Komentáre

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na panel nástrojov