Ľudia často trpia bolesťami kĺbov či svalov. Tieto bolesti im znepríjemňujú každodenné činnosti. Stáva sa to rôznymi príčinami.

Buď si to spôsobia sami – úrazom, prípadne to dostali do vienka a trpia
tým od narodenia. Poznáte niekoho s podobnými problémami alebo sa to týka priamo Vás?

 

Často je ťažké sa týchto problémov zbaviť. Preto to lekári riešia operáciou. Následkom toho sú silné bolesti, kým sa rana nezahojí. Nemyslím tým bežné ťažkosti. Skôr dlhotrvajúce problémy, ktoré už iné východisko nemajú, prípadne nepríjemný úraz. Prečo sa teda na operáciu nepripraviť a obmedziť silu bolesti?

 

 Pripravte sa na operáciu

 

Nie je to nič zložité. Stačí ak pár dní pred operáciou začnete užívať tobolkový preparát. Daný produkt je vhodné užívať aj v dobe po operácii, v čase hojenia. Vďaka užívaniu tohto preparátu hojenie urýchlite a zároveň predchádzate možnému vzniku zápalu.

 

Neužívajte silné lieky proti bolesti, vyhnite sa im. Ide to a naozaj postup podpornej liečby zvládnete aj vy! Nezáleží na veku, ťažkostiach, nemusíte sa toho báť.

 

Návrat bez bolesti

 

Pani trpela silnými bolesťami ramena. Jej problémy ju trápili od malička. Tak ako dospievala, zvyšoval sa vek, tak sa i bolesti stupňovali. Pri každom pohybe cítila, že niečo nie je v poriadku. Vyvrcholilo to operáciou v auguste 2014. Päť dní pred operáciou začala užívať tobolky. Pravidelne ich brala počas celej doby hojenia.

 

S úsmevom na tvári mi opisovala to ako nepotrebovala ani jednu tabletku od bolesti. V noci sa nebudila, spala ako bábätko. Bola rada, že to tak dobre postupovalo. Nebrala ani antibiotiká pretože nedostala zápal.

 

Ani vo sne jej nenapadlo, že by to mohlo takto v ,,pokoji“ prebiehať. Zvládla pooperačný stav bez komplikácií, silných bolestí. Hoci sa bála, zvládla to na výbornú.

 

Presne tak to môže byť aj u Vás. Nebojte sa, netrpte zbytočne keď nemusíte.

 

Ak Vás čaká operácia a máte strach ako to zvládnete nebojte sa a ozvite sa na BEZPLATNÚ konzultáciu priamym kontaktom alebo komentárom. Zároveň článok zdielajte, lajkujte budeme tak vedieť, že sa vám článok páčil.   

 

 

Čaká Vás operácia? Netrpte bolesťou, ktorá po nej prichádza

Komentáre

Komentáre

Jedna reakcia na “Čaká Vás operácia? Netrpte bolesťou, ktorá po nej prichádza

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na panel nástrojov