rakovina, prsníka (300x200)
Na svete existujú mnohé ochorenia. Sezónne chvíľkové, chronické, s ktorými sa človek naučí žiť alebo aj také čo trápia viac. 
Rakovina. Dnešným veľkým strašiakom sú nádory. V článku vám opíšem šokujúci príbeh vyliečenia zhubného nádoru.

 

Nález nepríjemného nádoru

 

Pani si v máji nahmatala hrčku na prsníku. Vystrašená išla k lekárovi, ktorý ju poslal na rôzne vyšetrenia. Po celú dobu bola v strachu a neistote. Až jej po troch mesiacoch (v septembri) oznámili, že má zhubný nádor na prsníku vo veľkosti 4,0 x 2,5 cm.

 

Lekári jej povedali, že je to onkologické a nádor veľký.

 

Pani chcela ísť ihneď na operáciu. Nechcela mať nádor vo svojom tele. Lekár jej však povedal, že nádor je potrebné najskôr zmenšiť. Z toho dôvodu začala podstupovať liečbu chemoterapiou.

Dátum operácie jej stanovili na február.

 

Prekonávanie chemoterapie

 

Ako dni plynuli podstúpila prvú dávku chemoterapie. Po nej prišli nevoľnosti v podobe vracania v zhruba 30 minútových intervaloch. Neskôr sa pridali hnačky, únava, slabosť čo pretrvávalo takmer týždeň.rakovina-prsnika-nador

 

Preto sa rozhodla zmeniť svoj život a bojovať. Prišla radikálna zmena stravy. A užívanie produktov Dr. Nona. Po týždni užívania podstúpila ďalšiu dávku chemoterapie.

 

Priebeh po nej sa nedal porovnať s tým čo zažila pred tým. Síce sa cítila vyčerpaná ale už bez vracania či iných ťažkostí.

 

Zbohom rakovina

 

Po uplynutí mesiacov prišiel dátum operácie. Pri predoperačnom sone už však nevedeli nádor nájsť. Operácia aj tak prebehla kvôli odstráneniu lymfatických uzlín a odobratiu vzorky tkaniva z okolia kde sa nádor vyskytoval.

 

Operácia prebehla bez komplikácii. Pani sa zotavovala veľmi dobre. Z nemocnice bola prepustená už po troch dňoch a všetky výsledky boli negatívne. Dokonca lekár povedal, že výsledky sú veľmi dobré.

 

A čo bolo na to potrebné? Zmena postoja k životu. Pozitívne myslenie, venovanie sa samej sebe. Užívanie produktov Dr. Nona a zmena stravovania.
Úprimne, nestojí vám to za to aby ste si zachránili svoj život?

 

Aj vás trápi nádor? Nepríjemné ťažkosti spojené s chemoterapiou? Neváhajte ma kontaktovať na BEZPLATNÚ konzultáciu. Rád vám pomôžem.

Vyliečenie rakoviny prsníka so zhubným nádorom, dá sa to!

Komentáre

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na panel nástrojov