Strasi-vas-cysta

Milé ženy, v dnešnej dobe každú ohrozuje „návšteva“ cysty. Pri jej náleze čakáte, čo Vám lekár povie a akú liečbu navrhne. V lepšom prípadenemusíte nič podniknúť. Vyhnete sa užívaniu hormónov či operácii. Ale čo ak sa práve Vy tomu nevyhnete?

Pchať do tela cudzie hormóny nie je najšťastnejšie riešenie. Ale ak neviete o inom tak to podstúpite určite radšej ako operáciu. No niekedy nie je na výber a lekár Vám len oznámi, že inak ako operáciou to nepôjde…

 

Ak Vám nájdu cystu…

 

Začne kolobeh vyšetrovaní, musíte vymeškávať v práci. A to nie je všetko… K tomu sa pridá stres, či už z toho ako dopadnú vyšetrenia alebo operácia. Nechceli by ste sa tomu vyhnúť? Skúste to, presne tak ako jedna z Vás…

27.05.2013 prišla na prehliadku k svojmu gynekológovi. Ten počas nej oznámil, že sa jej objavuje malá cysta. Daný nález ešte nič neznamenal. No napriek tomu lekár nechcel nič zanedbať a tak každé dva mesiace chodila na prehliadky.

 

Vyhnite sa tomu!

 

Raz jej povedal, že sa cysta vstrebala, zmizla. No na ďalšej prehliadke sa tam už objavila, dokonca už o niečo väčšia. Pomaly rástla. Preto sa rozhodla v septembri vyskúšať tobolkový preparát, ktorého účinok podporoval potravinový doplnok. Aj naďalej chodila pravidelne na kontroly.

Následne sa lekár asi po dvoch mesiacoch rozhodol, že v máji pôjde na operáciu. Pretože cysta nakoniec narástla na 5 centimetrov. Vytrvalo pokračovala v užívaní produktov. Nastal čas predoperačných vyšetrení. Keď jej lekár robil vnútorné sono, oznámil, že sa tam žiadna cysta nenachádza. Samozrejme to bola potešujúca správa.

 

Hravo to zvládla…

Svoj problém vyriešila v pohodlí domova. Nemusela sa báť operácie aj keď zo začiatku sa tu určite strach nachádzal. Jasné, trvalo to dlhšie ako by to bolo s operáciou. Ale nemyslíte, že je to lepšie riešenie?

Vyhla sa nepríjemnému zásahu do svojho tela. Bez maródky, stresu, strachu by to určite nebolo. Nebola vytrhnutá z domáceho prostredia a všetko prebehlo prirodzenou cestou. Po oznámení „straty“ cysty naďalej pravidelne navštevovala lekára, ktorý po každé vykonával sono. Ani na jednom z nich sa viac neobjavila. Presne tak je tomu i dnes.

Tak čo milé ženy, nestojí Vám to za to? Nerobte si zbytočné stresy, neubližujte dobrovoľne svojmu telu a skúste to inak. V prípade záujmu ma kontaktuje na BEZPLATNÚ konzultáciu.

 

 

Straší Vás cysta?

Komentáre

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na panel nástrojov