chripka_dr.nona_zdravie

Cítite únavu, bolesť hlavy a krku? Máte pocit, že sa Vás zmocňuje chrípka? Prinášam Vám tipy ako zabrániť jej nástupu. A ak už nad Vami preberá moc ako juzhodiť zo sedla bez použitia liekov, po ktorých bežne siahame.

 

Každý z nás to pozná. Nepríjemné škrabanie v krku, upchatý nos, bolesť hlavy, teplota. Následné ležanie v posteli aby sme sa vypotili a čím skôr zbavili spomínaného „strašiaka“. Mohli sa vrátiť do nášho denného kolobehu. Veď tým, že musíme ležať v posteli nám pomedzi prsty utekajú peniaze. Pýtate sa ako?…Jednoducho. Vyberiete si maródku v práci, čo na výplate pocítite.

 

Tak prečo nevyskúšať inú možnosť ako tú bežnú? Nemusíte vykúpiť „polovicu“ lekárne, čakať niekoľko hodín u lekára. Môžete si pomôcť priamo v pohodlí Vášho domova. A to bez dopovania sa bežnými liekmi, ktorých zvyšky sa Vám ukladajú v tele.

 

Tipy pre vás…

 

Máte pocit, že na Vás niečo lezie? Pripravte si očisťujúci kúpeľ použitím jedného z rady kozmetických prípravkov s obsahom BOMK. Nemusíte nič iné urobiť len si ľahnúť do vane a relaxovať. Má to dokonca dve výhody: uvoľníte sa a ešte k tomu sa zbavíte aj nachladnutia.

 

Samozrejme tento kúpeľ treba opakovať. Účinok vyplavovania nečistôt z Vášho tela zvýšite užitím potravinového doplnku. V prípade, že to prešlo do silnejšieho štádia siahnite po tobolkovom preparáte.

 

Naozaj to funguje!

 

Znie to ľahko, viem. Preto spomeniem jeden prípad

 

Mal som ísť spolu s kamarátmi tráviť Silvester na chatu. Ale dva dni pred ním kamarátku prepadla chrípka. Jej mandľa sa výrazne zväčšila, kvôli bolesti z prehĺtania nechcela ani jesť. Následne sa jej zvýšila teplota a bolelo ju celé telo.

 

Ležala v posteli a nechcela s nikým rozprávať, nie to ešte niečo robiť. Celý deň len spala, keďže ju bolesť vyčerpávala. Mala zimnice a jej telo nie a nie potiť. Preto som neváhal. Poradil som jej kúpeľ, v ktorom bola hodinu a pol. Užívala tobolkový preparát, ktorý dopĺňala výživovým prípravkom.

 

 Chrípka „pomaly“ odchádzala

 

Výsledok na seba nenechal dlho čakať. Na druhý deň jej teplota zmizla. Zimnice skončili a do rána sa konečne vypotila. Hoci sa stále cítila vnútorne zle, bola rada, že teplota ustúpila a dokázala znovu stáť na nohách a vykonávať potrebné činnosti. Postupne sa zmenšovala aj mandľa.

 

Celkovo sa cítila lepšie. 

V deň Silvestra, teda tretí deň choroby, bol ráno odchod na chatu. Svoju mandľu ešte stále cítila ale v menšej miere ako pred tým. Dokonca sa nevyhýbala ani jedeniu. Jej stav sa výrazne zlepšil, aj keď bolo vidieť, že to nie je ešte sto percentné. No žiadne výrazné obmedzenia nemala. V pohode zvládla vyše 65 kilometrovú cestu.

 

Pred dvomi dňami ležala v posteli s bolesťami. Nevládala nič robiť a uvažovala o zrušení chaty. Nakoniec sa jej s radosťou a bez bolestí či trápenia zúčastnila. Dokonca sa pripájala k všetkým spoločným akciám.

Či to boli spoločenské hry, prechádzky alebo tanec. Pri tom neužila ani jednu tabletku od bolesti, nebola u lekára a teda nemala ani antibiotiká či iné lieky.

 

Tak čo? Nechcete už viac trpieť bolesťami a nepríjemnými ťažkosťami pri chrípke? V tom prípade ma kontaktuje na BEZPLATNÚ konzultáciu.

Zbavte sa chrípky!

Komentáre

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na panel nástrojov